Nuotolinis prisijungimas

Paleiskite programą iš mūsų puslapio (prieš tai susisiekite). Pamėginsime išspręsti iškilusias problemas neatsitraukiant nuo kompiuterio.

[ MAN NIEKAS NEVEIKIA ]

teamviewer


Raspberry pi – pirmas įspūdis

IMG_20121218_110723Postas rašomas su raspberiu. Po ilgo laukimo galų gale gavau!

Raspberry pi – tai mažas, kreditinės kortelės dydžio kompiuteris. Manasis modelis turi 512Mb ram, du usb lizdus. Tai yra Model B.

Pirma ką išbandžiau – aišku pasileisti X’us. Kas gi diletantui svarbiau už mygtuką „START“. Pačios os įdiegimas – LABAI paprastas. Aiškus net man. Paprasčiau nei windows – tiesiog įrašei os atvaizdą į flash kortelę ir paleidai. Neturiu galimybės pajungti per hdmi. Teko pasikurt tightvnc serverisą, ir jungits per lan. Žinoma, tai naudoja resursus, bet nejau laikysi raspbery stalčiui?

Komplekte yra lxde grafine aplinka, midori brauseris, keli geimai galima įrašyt ką tik širdis geidžia. Brausinimui ar dokumentų rinkimui – gal toks „kompiuteris“ ir netinka – veikia kaip koks senas senas desktopas, bet specifinėm reikmėm – pats tas. Įrašiau teksto redagavimo programą Abiword. Vargo vakarienė po darbinio kompiuterio. Na bet ko gi norėt 2012 m. už šimtą su virš litų ir tokio dydžio?

2012-12-18_102507

 

Raspberis gali veikt kaip namų media player – xbmc pagrindu paruoštų buildų internete yra ne vienas. Artimiausiu metu išbandysiu. „Stay tuned“, kaip sako )

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.