Nuotolinis prisijungimas

Paleiskite programą iš mūsų puslapio (prieš tai susisiekite). Pamėginsime išspręsti iškilusias problemas neatsitraukiant nuo kompiuterio.

[ MAN NIEKAS NEVEIKIA ]

teamviewer


HTC Desire – pasigailėti negalima mesti

htc desire su cyanmodgenHTC desire būtų gal ir nieko telefonas, jei ne maža atmintis ir gamintojo apribojimai pašalinti nereikalingas programas.
Vis kai kišenėj netyčia nerandu telefono, slapčia pagalvoju – „o pamečiau, galų gale pasikeisiu į naują!“.

Bet čia ne apie tai. Jei jau nusprendėt keisti telefoną – suteikite senąjai desire paskutinį šansą –  perrašydami entuziastų paruoštu  firmware. Visai netyčia radau CyanmodGen. Nors paskutiniai stabilūs buildai datuojami 2011 pabaiga, bet tai niekis ). Jau kokias dvi savaites džiaugiuosi CyanmodGen firmwaru – dirba gana stabiliai, neturi nereikalingų programų, beveik visas įdiegtas programas galima perkelti į atminties kortelę ir turi gausybę naudingų smulkmenų.

Firmware ir kaip įdiegt rasit googlėj. Nepamirškite, kad originalios programinės įrangos perrašymas  yra neleistinas garantinio laikotarpio metu, todėl atsitikus nelaimei – prisiimate visą atsakomybę, o jei nešite į garantinį – galite gauti susimokėt už darbus.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.